O nas

 

Historia printroom to na początku historia jednej osoby, mojej osoby. Nazywam się Radek Korneluk i zanim powstał printroom przez wiele lat pracowałem jako serwisant, kierownik serwisu, handlowiec urządzeń marki Xerox.

Dlaczego drukarnia? Postanowiłem wykorzystać moją wiedzę dotyczącą uzyskania najlepszej jakości druku w praktyce. Wybór lokalizacji na Akademę Sztuk Pięknych w Łodzi nie był przypadkowy. Był to mój wieloletni klient, który zawsze chciał zapewnić tego typu usługi na terenie uczelni.

Printroom działa od 2012 roku. początkowo był jeden komputer, Xerox 7556 z Fiery i kilka papierów do wyboru. Z biegiem czasu i narastających potrzeb klientów pojawiły się kolejne komputery, ploter EPSON 9900  i nowi członkowie zespołu. Nadszedł czas, gdy zajmowane pomieszczenie stało się niewystarczające i władze uczelni zaproponowały nam większy, obecnie zajmowany pok.54.

Obecnie printroom to zgrany, kilkuosobowy zespół, dwie maszyny do druku cyfrowego Xerox, dwa plotery Epson, mnóstwo innych urządzę oraz cała masa pasji i zaangażowania.

 printroom został laureatem plebiscytu „Orły poligrafii” za rok 2022

printroom – drukujemy świadomie

 

Copyright © 2018 Printroom. Projekt i wykonanie: Digone
Skip to content